Kidstrophy 2018 Zauchensee

Díky dotačnímu programu Jihočeského kraje „Dotace na reprezentaci Jihočeského kraje v oblasti vědy, mládeže a sportu“ reprezentoval Jihočeský kraj celkem 11 dětí z našeho oddílu na Kidstrophy v rakouském Zauchensee . Nejlepšího výsledku dosáhly tyto děti: Trambová Viola (2010) 21. místo, Vaňková Julie (2010) 25. místo, Nejedlý Jan (2010) 21. místo. Pro tyto děti to byla první zkušenost s takto kvalitně obsazeným závodem. Díky obdržené dotaci se mohlo zúčastnit závodů celkem 11 dětí za Skiklubu Písek. Naše účast tak byla historicky nejvyšší. Dotace byla použita na ubytování, startovné a cestovné na závody. Děti důstojně reprezentovaly Jihočeský kraj, pro většinu   to byly první opravdu velké závody a doufáme, že to bude pro ně přínosem na dalších závodech.

 

Napsat komentář