Úspěšný víkend lyžařů

Závodní sezona Skiklubu Písek – lyžařů-sjezdařů je v plném proudu. Malé naděje se zúčastnily závodů nejen v nejbližších střediscích jižních a západních Čech, ale poměřily síly i v Krkonoších, německém Mitterfodrofu a rakouském Hochfichtu. Zatím posledním závodem byl o víkendu 9. a 10. února v lipenském lyžařském areálu závod Kramolínský obřák ve slalomu a obřím slalomu. V nabité konkurenci desítek závodníků se písecké děti neztratily a dosáhly těchto výsledků:

sobotní obřím slalom

U10: 6.místo Viola Trambová, 8.místo Radim Špeta

U12: 11.místo Nikola Vaňková, 16. místo Nicole Müllerová, 2. místo Jonáš Tramba

U14: 14. místo Barbora Zimová U16: 7. místo Veronika Fikejzová

nedělní slalom

U10: 1.místo Viola Trambová, 4. místo Matěj Adam

U12: 1.místo Nikola Vaňková, 3.místo Nicole Müllerová, 3. místo Jonáš Tramba

U14: 14. místo Barbora Zimová

Další závody, kterých se děti zúčastní, budou krajské přebory ve slalomu a obřím slalomu na sjezdovkách střediska Hochficht ve dnech 23.-24.2. Všechny písečáky pak zveme na závody ve slalomu, které bude oddíl Skiklub Písek pořádat na nově otevřeném svahu pod Hradištěm v sobotu 23.3., přijďte fandit! V současné době klub intenzivně využívá perfektně připravený svah Skiáreny Písek, kde několikrát týdně v ranních nebo podvečerních hodinách probíhají tréninky. Ze zájmu rodičů o vstup dětí do oddílu vidíme, že rekonstrukce tohoto sportoviště splnila svůj účel, děti a mládež mají novou možnost sportovního vyžití a závodníci místo k tréninku, který vede k úspěchům.